Otázky k fotovoltaice č. 21 – 40

Otázka # 40: Chtěla bych elektrárnu úplně Zdarma! Ne jen na splátky, ale aby mi ještě někdo hradil ty splátky. Je to možné ?

Odpověď : U nás je možné skoro vše.
Pokud jako náš spokojený klient nebo člen teamu doporučíte dalšího majitele domu se zájmem o fotovoltaiku a my mu elektrárnu nainstalujeme, dostanete od nás 3333 Kč .
Z této částky můžete zaplatit cca 4 měsíční splátky. Takže když zrealizujeme ročně 3 elektrárny na vaše doporučení máte důvod se radovat, protože máte elektrárnu opravdu zdarma!
Krásný slunný den všem .

Otázka #39 : Jak můžu získat elektrárnu bez peněz dopředu ?

Odpověď : Stačí nás kontaktovat. Podle Vaší spotřeby v domě navrhneme vhodnou velikost elektrárny. Spočítáme kolik by jste měli měsíčně ušetřit a na tuto částku nastavíme splátky za instalaci. To znamená, že za elektrárnu platíte to co ušetříte na zálohách za elektřinu.
Jako bonus Vám přijde na účet dotace ve výši až 115 000 Kč.

Otázka #38 : Opravdu přijdete ke každému domů před tím než uděláte nabídku ?

Odpověď : Každý kdo má zájem o instalaci od nás dostane maximální podporu již od prvního kontaktu. Zde je pár domů z tohoto týdne, které jsme navštívili.

Otázka #36: Jak dlouhá je záruka na Vaši elektrárnu?

Odpověď :

25 let záruka na výkon FV panelů
10 let na mechanické části FV panelů
5 let na práci
5 let na měniče

Jak dlouhou záruku máte na telefon na kterém si teď čtete tuto zprávu ? Elektrárna je dlouhodobá investice to není spotřební zboží s životností rok maximálně dva.

Otázka # 35: Vaše fanpage zajímavě roste. Máte mezi nimi nějakého nej fanouška?

Odpověď: Vážíme si každého fanouška, ale největší fanoušek je podle nás asi tento člověk
http://www.fb.com/profile.php

Otázka # 34: Je možné připojit k bateriím také další zdroj energie?

Odpověď: Samozřejmě. Majitel domu měl včera u domu starou vrtulku, bohužel již nefunkční. Točila se, ale neprodukovala energii.

Ale jeho dotaz měl jasný směr. Jelikož jsme navrhovali systém s bateriemi je větrná elektrárna logickým doplněním solarní elektrárny.

V zimě kdy nesvití slunce tak dlouho, naopak více fouká vítr. Oba dva zdroje je možné zapojit na baterii a optimalizovat výkon celé soustavy.

Czech Energy Team je připraven i na takovéto výzvy. Každý klient, kterého navštivíme nás posouvá dopředu a věříme, že také oni jsou spokojeni s našimi konzultacemi, které jsou samozřejmě zdarma.

Krásný slunný a větrný den všem.

Otázka # 33: Proč lezete na střechu při návštěvě u klientů ?

Odpověď : Protože i malý komín může vrhat dlouhý stín, který může snížit výkon elektrárny , tím že zastíní panely a tím prodloužit návratnost investice. Napište nám a my vylezeme i na Vaši střechu.

Otázka # 32: Je něco co může zastavit rozvoj fotovoltaiky na střechách rodinných domů ?

Odpověď: NE! Absolutně NE !

Je možné pouze zpomalit tento fenomenální nárůst administrativou, omezeními ze strany dominantních dodavatelů energie a regulátorů trhu, ale nikdo dnes nedokáže zastavit tento zdroj energie.

Podívejme se kolem sebe v Evropě nebo ve světě. V USA firma Solar city instaluje jednu fotovoltaickou elektrárnu každé 4 minuty!

Pokud si můžete vyrobit vlastní kWh za 1,4 Kč proč by jste měli platit dodavatelům energie 3,5 Kč nebo dokonce 4,8 Kč.

A pokud bude zdražování poplatků za jističe, rezervovaný příkon a já nevím co ještě vše si naši úředníci vymyslí pokračovat. Tak ve stejném tempu bude pokračovat instalace zcela samostatných rodinných domů, které si vyrobí dostatek energie na vlastní střeše nebo fasádě. Energie se uloží do baterií a spotřebovává v době kdy slunce již nesvítí.

Pojďte s námi vytvořit lepší, čistou budoucnost.

Váš Czech Energy Team.

Otázka # 31: Na co můžu použit elektřinu z panelů?

Odpověď : Tak třeba na dobití elektrokola …

Otázka # 30: Mám střechu s nízkým sklonem, není to problém pro umístnění panelů.

Odpověď : U nás rozhodně ne. Vždy předem navštívíme klienta doma a zjistíme jakou má střechu. Podle toho najdeme nejvhodnější řešení pro konkrétní střechu. Ještě jsme nenašli střechu na kterou bychom neuměli dát panely.

Otázka # 29: Včera se mě při návštěvě u klienta majitel domu zeptal. Proč děláte zrovna fotovoltaiku?

Odpověď : Protože absolutně věříme tomu co děláme. Věříme v čistou energii a čistou budoucnost.

Změna nepřijde s novým rokem, novou vládou, změnou kurzu vůči Eur, zrušením EET, novým ministrem, novým prezidentem.

Každodenní práce 24/7/365 na tom v co věříme je jediná cesta jak dosáhnout změny.

Czech Energy Team čistá energie pro každého.

Otázka # 28: Když už vím jakou elektrárnu chci. Jak dlouho trvá vyřídit financování, které nabízíte „Splácet z toho co ušetřím“ ?

Odpověď: Je to velmi jednoduché a také rychlé. Během schůzky s našim finančním poradcem proberete Vaše možnosti na základě Vaší aktuální situace. Poradce pak navrhne a připraví nejvhodnější variantu financování s ohledem na Vaše komplexní potřeby.
Potřebujete profinancovat zároveň tepelné čerpadlo? Opravit střechu? Vyměnit okna? Vytvořit rezervu na studia dětí? To a mnoho dalších, jsou faktory, které zohledňujeme při návrhu financování.
Pracujeme s celým finančním trhem, proto nabízíme vždy to individuálně nejlepší dle vašich finančních možností.
A ten čas? Hodinku rozborem a následně podpisy. O zbytek už se postaráme my. V optimálním případě máte do tři týdnů na střeše vlastní elektrárnu, která se bude splácet z toho co ušetříte na účtech za elektřinu.
Pro více informací nám napište nebo zavolejte. Rádi vám odpovíme Vaše dotazy a domluvíme schůzku, kdy se u vás stavíme, abychom vybrali vhodnou elektrárnu a potom také financování.

Otázka #27 : Dá se instalovat fotovoltaická elektrárna na každou střechu?

Odpověď : Tady je několik ukázek z tohoto týdne, kde jsme byly na základě poptávky našich potenciálních klientů.

Na těchto střechách bude už brzy řada solárních panelů vyrábět elektřinu svým majitelům.
Jak je zřejmé z fotek, každá střecha je jiná, naši specialisté na konstrukce si poradí z každou střechou na kterou svítí slunce.
Majitelé střech dostanou mailem co nejdřív konkrétní nabídku na jejich střechu.

Otázka #26 : Jak jste vyřešili nárůst poptávky po instalacích?

Odpověď : Od pondělí jsme pronajali nové prostory v Uherském Hradišti. Aktivně se snažíme rozšiřovat náš tým, aby jsme dokázali rostoucí poptávku po instalacích uspokojit kvalitně, ale zároveň rychle. Nikdo nechce čekat, když mu slunce může vyrábět čistou a levnou elektřinu už dnes.

Otázka # 25: Jak funguje ta Vaše nabídka Elektrárna Zdarma, splácíte z toho co ušetříte ?

Odpověď : Ano o tuto nabídku je velký zájem. Jsme doslova zavaleni poptávkami. Omlouváme se všem, kteří ještě nedostali svou konkrétní nabídku. Pracujeme na tom.
Nabídka je založena na tom, že nabízíme kompletní služby od instalace až po financování a vyřízení dotací.
Jakmile vybereme vhodnou velikost elektrárny pro váš dům, nabízíme financování .
Můžete samozřejmě platit celou instalaci ze svého.
Druhou variantou jsou splátky. Spolupracujeme se stavebními spořitelnami, které vám profinancují celou elektrárnu, případně další úpravy vašeho domu a splátky vám nastavíme tak, aby byly nižší než měsíční úspora na účtech za elektřinu.
Výsledkem je, že za cca 14 dnů od podpisu smlouvy můžete mít vlastní elektrárnu, která vám vyrábí elektřinu a nezaplatili jste ani korunu, jinými slovy Zdarma.
Navíc dotace NZÚ, kterou vám vyřídíme přichází na váš bankovní účet. Zda tyto peníze použijete na mimořádnou splátku nebo vám zůstanou na účtu je již čisté vaše rozhodnutí .
Krásný slunný den.

Otázka # 24: Na internetu jsem našel nabídku, že mi ušetří 2 kWp elektrárna ročně přes 12 000 Kč? Je to možné ?

Odpověď : Vaše úspora se spočítá jednoduše hodnotou elektřiny, kterou nemusíte koupit od dodavatele.
2 kWp elektrárna muže vyrobit cca 2000 kWh ročně. Pokud dnes platíte 4,5 Kč za kWh vašemu dodavateli elektřiny je vaše úspora cca 9 000 Kč. Pokud máte, ale sazbu 2,80 Kč je tato částka 5600 Kč za rok.
Naše nabídky se vždy zakládají na Vašich konkrétních informacích a proto nám občas trvá déle je připravit , ale zato to jsou reálné čísla na kterých můžeme stavět dlouhodobou spolupráci.

Otázka # 23 : Kolik energie vyrobí jeden panel ?

Odpověď: U nás v ČR se výroba pohybuje na úrovni okolo 1000 kWh z instalované kWp. To znamená, že panel, který má 265 Wp instalovaný výkon vyrobí za rok cca 265 000 Wh.
Pokud máte roční spotřebu v domě 2 650 kWh stačí vám 10 panelů, aby jste si vyrobily 100 % energie pro Váš dům.

Otázka # 22: Ty dotace jsou opravdu pro každého ?

Odpověď : Ano, ale samozřejmě každá dotace má svoje přesné podmínky, které musí být splněny.
Pokud splňuje instalace solarní elektrárny a klient všechny parametry, potom je získání dotace standartním procesem.
Czech Energy Team se snaží, aby vyřízení dotace bylo pro klienta bez stresu a vše co můžeme děláme za klienta samozřejmě v základní ceně. Doúčtování víceprací a vícenákladů nebo dodatečných poplatků u nás nevedeme.

Otázka # 21 : Na chalupě bych potřeboval temperovat i když tam nejsme, jezdíme tam hlavně o víkendu. Mužů použit solární elektrárnu ?

Odpověď : Samozřejmě. V zimě nasměrujeme elektřinu do vytápění, tak aby chalupa byla temperovaná cely týden a vy si v pátek jen přitopíte do konfortní teploty v krbu.
V létě nasměrujeme elektřinu do bojleru, aby jste měli už v pátek teplou vodu.
Pokud by jste chtěli můžeme doplnil systém o baterie a využívat energii ze slunce, také večer.