Jak to funguje? Co? No přece elektřina ze slunce ….

Dnes Vám na jednoduchém obrázku představíme, co to pro majitele domu znamená, vlastnit solární elektrárnu a jak to vlastně celé funguje.

Na střechu Vašeho domu namontujeme solární panely.

Tyto panely potom přemění sluneční energii, která na ně dopadá, na energii elektrickou. Stejnosměrný proud, který tyto panely generují, když na ně svítí slunce, je potom veden dráty do takzvaného střídače. Střídač (nebo také měnič) proto, protože v zásuvkách máte proud střídavý, nikoliv stejnosměrný. A tato krabička přemění proud stejnosměrný ve střídavý.

Za střídačem už máme tedy proud střídavý, který máte běžně v zásuvkách. Takže už jej jen napojíme na vhodném místě do rozvaděče. V rozvaděči spojíme proud, který do domu přivádí Váš současný distributor s Vaším čistým a levným proudem ze slunce.

To vše bez zásadních stavebních úprav. Střecha zůstává bez optických změn. Háky se dávají pod tašky. Kabely táhneme v chráničkách.

Ráno přijdeme a večer je dům připraven vyrábět svoji vlastní levnou a čistou energii.

Tak a teď máte v zásuvkách svou vlastní čistou a levnou energii. Vyrobilo vám ji slunce a její cena je čtvrtinová oproti Vaší současné ceně.

To je vše. Opravdu tak jednoduché to může být.

Czech Energy Team s.r.o. má za cíl, aby si všichni mohli vyrábět svoji vlastní levnou a čistou energii.

Zítra si povíme co se děje s tou energií, kterou nespotřebujeme v okamžiku kdy ji vyrobíme.

Malá nápověda, máme zde ohřev vody, baterie a nebo prodej elektřiny do sítě.

Pokud Vám tyto informace jakkoliv pomohly a chcete dostávat další, dejte prosím lajk naší FB stránce. Každý den zde dáváme informace o čistých energiích z celého světa pro všechny. Naše komunita se každý den rozšiřuje jen díky Vám.

Pokud máte jakýkoliv dotaz napište nám na podpora@czechenergyteam.cz a my se pokusíme poradit nejlépe, jak budeme umět.