8 nejčastějších důvodů „PROČ“ si lidé pořizují fotovoltaické elektrárny

„Peníze“ jsou hlavním důvodem proč si lidé pořizují vlastní fotovoltaickou elektrárnu. Peníze můžete utratit za něco co nepotřebujete, abyste se ukázali před lidmi, které nemáte rádi.

Peníze si také můžete uložit na lepší časy. To znamená spořit si do obálky nebo na běžný účet v bance. Zde ale peníze leží a ztrácejí svou hodnotu, díky nárůstu cen.

Nebo můžete peníze investovat. Rozdíl mezi spořením a investováním je v tom, že investování je také spoření, jenže SPOŘENÍ S PŘEDPOKLÁDANÝM VÝNOSEM.

Pro každou investici je důležitý čas. Čas, po který pro Vás Vaše peníze pracují a vydělávají další peníze. Čím delší čas, tím více Vám Vaše investice vydělá.

To znamená, že investor se nejdříve lépe seznámí s produktem, do kterého chce peníze uložit. Jak tedy Funguje FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA jako investiční nástroj?

FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA je jednorázový vklad finančních prostředků, který Vám měsíčně vyplácí peníze zpět. Pořídíte si FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU ta ihned začne produkovat elektřinu, kterou si nemusíte kupovat.

Elektřinu, kterou si na střeše domu vyrobíte a doma spotřebujete, nemusíte draze nakupovat ze sítě.

To jsou peníze, které Vám každý měsíc zůstávají doma, protože je nemusíte platit svému dodavateli elektřiny. Tedy FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA Vám každý měsíc nechává něco jako „DIVIDENDY“. Takový měsíční finanční kupón, který můžete znovu investovat, nebo použít na důležité potřeby Vaší domácnosti.

  • FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA vyrábí elektřinu, jejíž cena neustále stoupá. Čím více bude stoupat cena elektřiny, tím dříve se Vaše investice vrátí a porostou Vaše zisky.
  • FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA Vám bude vyrábět elektřinu minimálně 30 let. Je to dlouhodobá investice, která se několikanásobně vrátí
  • FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA je hmotná věc, která Vám leží na střeše Vašeho domu. Tedy Vám ji nikdo nevytuneluje.
  • FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA je součástí Vašeho domu, můžete si ji pojistit proti krádeži nebo poškození
  • FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA je spojena neoddělitelně s Vaším domem, tedy zvýší jeho HODNOTU

3 nejčastější důvod, „PROČ“ si lidé kupují FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU je, že ví, že své peníze dobře investovali.

Pokud i Vy chcete dobře investovat své finanční prostředky, investujte je do FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY.

Pro vypracování nabídky klikněte ZDE